Warning: Use of undefined constant ‘show_admin_bar’ - assumed '‘show_admin_bar’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/robotemn/saffetoge.com.tr/wp-content/themes/polatdugan-v2/functions.php on line 701

Warning: Use of undefined constant ‘__return_true’ - assumed '‘__return_true’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/robotemn/saffetoge.com.tr/wp-content/themes/polatdugan-v2/functions.php on line 701
Saffet ÖĞE » » League of Legends KMF 2017 S Sport TV’de Canlı Yayınlanacak!
Saffet Öğe
Riot ve Saran Medya arasındaki anlaşmayla birlikte League of Legends Kış Mevsimi Finali 2017, televizyondan da canlı yayınla S Sport TV’de izlenebilecek.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda ülkemizde düzenlenen bazı League of Legends finalleri gibi çeşitli televizyon kanallarında yayınlanmıştı. Bu yıl da League of Legends’in ülkemizdeki en çok ses getirecek karşılaşmalarından Kış Mevsimi Finali 2017’nin ülkemizde yayın hayatına yeni başlayan S Sport TV üzerinden canlı yayınlanacağı duyuruldu.

Saran Medya ve Riot Games arasındaki anlaşma sayesinde League of Legends heyecanlı televizyona taşınırken hem e-spora uzak olan kişiler televizyonda yapılacak yayın sayesinde League of Legends’i tanıma fırsatı bulacak hem de yayını internet üzerinden izleme şansı bulamayan e-spor tutkunları mücadeleyi televizyondan seyredebilecek.

Ülkemizde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Karşıyaka gibi köklü spor kulüplerinin de adım attığı e-spor arenasının aynı zamanda ana akım medya izleyicileriyle buluşacak olması ülkemizde e-sporun daha da gelişeceğine işaret ediyor.

Siz de 22 Nisan tarihinde İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek League of Legends Kış Mevsimi Finali’ni Digiturk 87. Kanal, D-Smart 78.Kanal ve Turkcell TV+’ta 77. Kanal olan S Sport TV’den izleyebileceksiniz. Aynı zamanda kanal Turksat 4A uydusunda da yer alıyor.

 1 Makalemi Beğendiniz mi?

    Yazıyı Paylaşın:

Saffet ÖĞE
Administrator
1991 yılında Konya’da doğdum. 2009 Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Elektronik Bölümünde lise eğitimimi tamamladım. Marmara Üniversitesi Mekatronik Bölümünü kazandım ve 2013 yılında buradan mezun oldum. 2012 yılında Mekatronik Eğitimi Bölümü öğrenci temsilcisi seçildim. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi öğrenci temsilcisi seçilerek Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yönetim Kuruluna girdim. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde Gençlik Lideri olarak işe başladım. 2015 yılı Ekim ayından itibaren Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi'nde Gençlik Lideri olarak çalışmaya devam etmekteyim.

QR:  League of Legends KMF 2017 S Sport TV’de Canlı Yayınlanacak!
Mekale Adı: " League of Legends KMF 2017 S Sport TV’de Canlı Yayınlanacak! "
Kategorisi ve Yazarı: " Bilişim, Genel " kategorisine " " tarafından eklemiştir.
Tarihi ve Kelime Sayısı : " 14 Nisan 2017 " tarihinde eklemiş ve " 212 " kelime mevcuttur.
Okunma ve Yorum Sayısı : " 1.183 " görüntüleme ve " 0 yorum " yapılmıştır.
  Yorumlar
  Cevap Bırakın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Tweetle